Drevený krúžok na výrobu lapača snov

Kód: CZ455
Gravírování
Značka: Drevobox
€1,20 €1 bez DPH
Skladom (101 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2022
Vytvorte si sami, presne podľa svojich predstáv, originálne lapač snov. Krúžok z preglejky s desiatimi malými dierkami bude ideálna pomôcka pre vaše kreatívne začiatky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vytvorte si sami, presne podľa svojich predstáv, originálny lapač snov. Krúžok z brezovej preglejky s desiatimi malými dierkami bude ideálna pomôcka pre vaše kreatívne začiatky. Je len na vás, ako si lapač nazdobíte.
 
Lapač snov má za úlohu chrániť spiaceho človeka pred zlými snami. Tie zachytáva do pavučinky a prvý slnečný lúč ich potom spáli. Dobré sny naopak lapač nechá po pierkach zísť do duše človeka.
Indiáni považujú sny za odkazy duchov, preto pre nich majú dôležitý význam.
 
Vrhnite sa teda na výrobu vlastného lapača a zaveste si ho nad posteľ. Budú sa vám zdať krásne sny a navyše tak vytvoríte originálnu ozdobu do vašej spálne alebo detskej izby. Nebojte sa do výroby zapojiť aj deti.
 
Vytvoríte krásnu dekoráciu a navyše spoločne strávite zábavné popoludnie. Pre upršané dni je táto oddychová aktivita ako stvorená. Navyše z takéhoto lapača snov môže byť aj pekný darček, ktorý poteší.
 
Veci vyrobené z lásky totiž potešia najviac ...
 
Podobné drevené výrobky:
 
Drevený náramok zaguľatený 3 cm: Vyskúšajte si okrem výroby lapača snov vytvoriť aj svoj vysnívaný náramok. Ani tu sa fantázii medze nekladú. Jedná sa o polotovar, ktorý stačí už
len nazdobiť. Vyskúšajte napríklad akrylové farbičky a aby vám náramok vydržal krásny už navždy, na záver ho ešte prelakujte.

Dodatočné parametre

Kategória: Mandaly a lapače snov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Šírka: 10.0 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: