Drevený zásobník s hranatými podložkami 6 ks

Kód: CZ386
Značka: Drevobox
€6 €5 bez DPH
Nedostupné
Drevený zásobník s podložkami z kvalitnej preglejky doplní interiér doma, ale aj vo vašej reštaurácii. Nechajte si ho označiť logom alebo venovaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Papierové podtácky z krčmy sú síce fajn, ale s tými drevenými bude vaše ranné pitie kávy ďaleko osobitejšie. V sade ich nájdete rovno 6, takže sa nebojte prizvať aj rodinu. Podložky sú vhodné ako na studené, tak aj horúce nápoje.
 
Sú z čistej kvalitnej preglejky, takže ak nechcete, aby po chvíli vyzerali ako tie krčmové, odporúčame ich nejako ošetriť. My máme najradšej ošetrenie olejom (postačí aj obyčajný kuchynský). Drevo si zachová svoju prírodnú podobu, ale zároveň sa nezašpiní. Podložky radšej nedávajte do umývačky, doprajte im nežnú starostlivosť v podobe ručného umývania. Hoci je to otrava, vráti vám to dlhou životnosťou. V umývačke by vám po čase začali „chlpatieť“. Podložky sú nielen funkčné, ale zároveň aj ozdobia váš stôl.
 

Podobné drevené výrobky:

Drevený zásobník s guľatými podložkami 10 ks: Ak máte početnú rodinu a 6 podložiek je málo, mrknite na tieto okrúhle, ktorých je v balení rovno 10 a navyše k nim dostanete aj parádny zásobník.

Podložky z masívu borovice (6 ks): Masív je masív a preto potešíme všetkých jeho milovníkov týmito podložkami.

Buková podložka pod hrniec - dierkovaná: Doplňte si svoju sadu podložiek aj o podložku pod hrniec. Použite ju napríklad na kanvičku aromatického čaju alebo džbánik osviežujúcej citrónovej limonády.

Dodatočné parametre

Kategória: Podtácky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Dĺžka: 12.5 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Šírka: 12.5 cm
Výška: 0.3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: