Drevená debnička 30x25x20 cm

Kód: P3025/3
Gravírování
Značka: Drevobox
€10,90 €9,10 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2021
Vyrobené z masívneho smrekového dreva najvyššej kvality. Pevné vyhotovenie a hladký povrch. Zdraviu neškodlivé.

Detailné informácie

Podrobný popis

Debničky sú skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie. Sú kompaktné, dajú sa poskladať na seba a vďaka vyrezaným otvorom na držanie aj ľahko prenášať. Navyše ich výroba je šetrná k životnému prostrediu. Takže hovoríme stop plastovým prepravkám! Teraz frčí drevo.

Materiál: Smrekové drevo

Nosnosť: 15 kg

Drevená debnička je kvalitne spracovaná, a preto ihneď pripravená na použitie. Pre ešte väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti je okrem lepenia spevnená klinčekmi, ktoré sú zapustené až do dreva, takže nenarušia dojem. Drevo nie je nijako ošetrené, takže je len na vás, či si ho necháte v tejto prírodnej variante, alebo ho upravíte.

Podobné drevené výrobky:

Debničky a prepravky: debničky vyrábame vo viacerých veľkostiach i variantách. Ak hľadáte iný rozmer, alebo by ste chceli napríklad opálený variant, mrknite do kategórie. Veríme, že nájdete tú pravú ... Myslíme debničku samozrejme.

Regály: Debničky sú super na prepravu a jednoduchú manipuláciu. Regály, na druhú stranu, postavíte k stene a rovno v nich skladujete, čo treba. Sú väčšie, prehľadnejšie, ale nie sú práve ľahké na prepravu. Nám sa páči kombinácia oboch. Regál na skladovanie, debničky na prepravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Debničky a prepravky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.7 kg
Dĺžka: 30.0 cm
Materiál: Smrek
Povrch: Prírodný
Šírka: 25.0 cm
Výška: 20.0 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: