Drevená debnička 46 x 32 x 30 cm

Kód: P4632/5
Gravírování
Značka: ČistéDrevo
17,80 € 14,80 € bez DPH
Skladom (26 ks)
Chci vypálit vlastní motiv: ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Uložte všetky dokumenty, hračky, náradie alebo čokoľvek ďalšie do debničky zo smrekového masívu. Debnička sa bude vynímať doma, ale aj v dielni alebo na záhrade.

Detailné informácie

Podrobný popis

Debničky sú úplne skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie takmer čohokoľvek. Navyše sú oproti plastovým boxom ekologicky šetrným variantom. Sú kompaktné a môžete ich bez obáv skladať na seba.
 
Debnička je vyrobená zo smrekového dreva a ponúka širokú škálu využitia. Okrem možnosti uložiť dovnútra hračky alebo náradie ju môžete použiť ako sedadlo alebo stolík. Má nosnosť 20 kg, takže si poradí aj s ťažším nákladom. Vďaka priehmatom po stranách sa s ňou bude pohodlne manipulovať.
 
Pre väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti sú latky pripevnené lepidlom ak tomu ešte spevnené klinčeky, ktoré sú zapustené až do dreva, takže nenarušia estetický dojem.
 
Drevo nie je nijako ošetrené, takže je len na vás, či sa rozhodnete pre prírodný variant, alebo si debničku upravíte na svoj obraz.
 
Vnútorný rozmer debničky je 44 x 30 x 28 cm.
 
Nahliadnite do našej širokej ponuky debničiek, kde nájdete aj iné krásne kúsky, ktoré skvelo zapadnú do vašej domácnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Debničky a prepravky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.84 kg
Dĺžka: 46 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Šírka: 32 cm
Výška: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: