Drevená debnička 50 x 39 x 12 cm (protišmyková)

Kód: P5039/2Z
Gravírování
Značka: Drevobox
€16,60 €13,80 bez DPH
Skladom (21 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Smreková debnička s nižším okrajom sa skvele hodí nielen do domu, bytu či na záhradu, ale môžete ju využiť aj na ovocie, náradie či detské hračky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Debničky sú skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie. Sú kompaktné, dajú sa poskladať na seba a vďaka vyrezaným otvorom na držanie aj ľahko prenášať.

 

Okrem všetkých týchto výhod je dôležité spomenúť, že ich výroba je ďaleko ekologickejšia ako výroba plastových debničiek. A vďaka tomu, že sú debničky vyrobené zo smrekového dreva, tak okrem krásneho čistého vzhľadu aj nádherne voňajú. 

 

Drevená debnička má nosnosť 20 kg, je kvalitne spracovaná a ihneď pripravená na použitie. Pre ešte dlhšiu životnosť a zvýšenie nosnosti je použité nielen lepidlo, ale latky sú navyše spevnené klinčekmi zapustenými do dreva tak, aby nerušili celkový estetický dojem. Drevo nie je nijako ošetrené, takže je len na vás či si ho necháte v tejto prírodnej variante alebo ho upravíte.

 

Podobné drevené výrobky:

Debničky a prepravky: debničky vyrábame vo viacerých veľkostiach i variantoch. Ak hľadáte iný rozmer alebo by ste chceli napríklad opálený variant, mrknite do kategórie. Veríme, že nájdete tú pravú ... Myslíme debničku samozrejme.

Regály: Debničky sú super na prepravu a jednoduchú manipuláciu. Regály, na druhú stranu, postavíte k stene a rovno v nich skladujete, čo treba. Sú väčšie, prehľadnejšie, ale nie sú práve ľahké na prepravu. Nám sa páči kombinácia oboch. Regál na skladovanie, debničky na prepravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Debničky a prepravky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.642 kg
Dĺžka: 50.0 cm
Materiál: Smrek
Povrch: Prírodný
Šírka: 39.0 cm
Výška: 12.0 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: