Vlastná fotografia na dreve vo formáte A5

Kód: CZ1109
Značka: ČistéDrevo
12,90 € 10,80 € bez DPH
Vyrobíme na mieru
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Fotografie vytlačená priamo na dreve je absolútne geniálny nápad, ktorý skvele oživí váš interiér. A nemusíte sa báť, že by sa pri páde rozbilo sklo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fotografia vytlačená priamo na dreve je unikátny nápad, ktorý dokonale zapadne do vášho domova. Tento typ fotografie je veľmi decentná prírodná dekoráca a môžete si ju tak bez obáv postaviť na komodu, obývaciu stenu, alebo napríklad nočný stolík.

Na tlač sú vhodné všetky typy fotografií a záleží len na vás, ktorú spomienku si budete chcieť týmto spôsobom zvečniť. Skvele sa hodí na fotografie zo svadby, rodinné či športové fotky, portréty, ale krásne budú aj obrázky prírody alebo zvierat.

Fotku, ktorú nám zašlete, vytlačíme priamo na brezovú preglejku, ktorú následne vytvrdíme UV svetlom, aby sa potlač nerozmazávala. Každý takýto drevený obraz je originálny a má jemné podfarbenie štruktúrou dreva. Je dodávaný so stojanom.

Fotografiu nám jednoducho priložte ako súbor a o zvyšok sa už postaráme my, tlačíme podľa formátu buď na výšku alebo na šírku.

Dodatočné parametre

Kategória: Fotorámiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.11 kg
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Šírka: 15 cm
Tloušťka: 3 mm
Výška: 21 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: