Hra tieňov

Najpredávanejšie

8 položiek celkom

Cena

1718
11718
Rozprávka na stenu - O Pampúšikovi
Novinka
€17,50

Pampúšik je obľúbený knižný hrdina mnohých detí. Premietanie tejto rozprávky si užijú nielen najmenší, ale baviť bude nepochybne všetky vekové...

SV09
Rozprávka na stenu - O veľkej repe
Novinka
€17,50

Rozprávka o spolupráci je poučná a premietanie s baterkou zase zábavné. Ideálna kombinácia na daždivé večery s deťmi.

SV08
Rozprávka na stenu - O perníkovej chalúpke
Novinka
€17,50

Vytvorte pre svoje deti skutočné domáce kino plné zábavy. Táto obľúbená klasická rozprávka je na večerné premietanie ideálna!

SV07
Rozprávka na stenu - O Červenej Čiapočke
Novinka
€17,50

Rozprávanie o malom dievčatku a hladnom vlkovi je snáď najznámejšou rozprávkou vôbec. Pomocou tieňov a vlastnej fantázie jej môžete dať nový...

SV06
Rozprávka na stenu - O troch prasiatkach
Novinka
€17,50

Kto by nepoznal klasickú rozprávku o troch prasiatkach a veľkom zlom vlkovi? S jej premietaním budete mať u detí rozhodne úspech.

SV05
Rozprávka na stenu - O kohútikovi a sliepočke
Novinka
€17,50

Príbeh o kohútikovi a sliepočke patrí medzi klasiku, ktorú pozná nejedna generácia. Zoznámte deti s týmto poučným príbehom a užite si spoločné chvíle.

SV03
Vzdelávací set na stenu - Dinosauri
Novinka
€17,50

Tento vzdelávací set vás spoločne s vašimi deťmi prenesie do prehistorických čias. Rozprávanie o dinosauroch zaujme malých aj veľkých poslucháčov.

SV02
Rozprávka na stenu - O neposlušných kozliatkach
Novinka
€17,50

Rozprávka o malých kozliatkach je nielen veľmi obľúbenou klasikou, ale ukrýva v sebe aj dôležité poučenie. Zoznámte deti s týmto príbehom a užite...

SV04

Spoločné večerné rozprávanie príbehov a premietanie rozprávok je obľúbeným rodinným rituálom. Kúzelnú hru tieňov si deti veľmi rýchlo obľúbia a pomôže im rozvíjať ich fantáziu a komunikačné schopnosti. V ponuke máme vzdelávacie sady s prírodnou tématikou, ale aj klasické a všetkými obľúbené rozprávky.
Pripravte si baterku, zhasnite a vypravte sa spoločne s Pampúšikom na dobrodružný výlet...

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie