Prečo nakupovať u nás?

1

Rýchla expedícia

Zajtra je tovar u vás. Objednávky prijaté do 12:00 na tovar skladom sú odoslané ešte dnes. Aby všetko prebehlo bez komplikácií, zaisťujeme doručenie iba overenými prepravcami. O odoslaní informujeme e-mailom a SMS správou. Všetky balíčky sú balené z láskou.
2

Tovar skladom

Aby k vám tovar dorazil skutočne čo najrýchlejšie, držíme u nás všetok tovar skladom. A čo je napísané, to platí. Takže máte vždy istotu a prehľad, ktorý produkt je ihneď k odoslaniu a v akom počte kusov.
3

Doprava zdarma a viac než 1600 odberných miest

Pre všetkých zákazníkov, ktorí milujú prírodu a nakúpia nad 99 € máme dopravu úplne zadarmo. Pokiaľ naviac preferujete vyzdvihnutie objednávky vo vami zvolenú dobu, tak vás poteší výber z viac než 1600 výdajných miest po celej Slovenskej republike.
4

Prispievame na výsadbu stromov

S každou objednávkou prispievame na výsadbu nových stromov a stromoradia na území Slovenskej republiky. Konkrétne spolupracujeme s organizáciou Arnika, ktorá spojuje ľudí usilujúci sa o lepšie životné prostredie.
5

Rýchle vybavenie reklamácie

U nás sa na vybavenie reklamácie nečaká 30 dní. Všetky reklamácie a výmeny tovaru sa snažíme riešiť obratom a zbytočne nič nepreťahovať. Nebudeme vás zdržovať ani vyplňovaním reklamačného protokolu.
6

Bezpečný nákup a 30 dní na výmenu a vrátenie tovaru

Sme overený e-shop, na ktorom sa nemusíte báť nakupovať. Vyskúšali nás odborníci z asociácie APEK (Asociácia pre elektronickú komerciu), ktorí nám udelili titul certifikovaného obchodu.
7

Laserové vypaľovanie

Vieme to robiť a s drevom sami ďalej pracujeme. Gravírujeme a vyrezávame z dreva už od 1 ks. Radi s vami vymyslíme osobný a na mieru šitý darček pre kohokoľvek z vášho okolia. Vypaľujeme profesionálnymi lasermi s vysokou presnosťou rezu. Pozrite sa na našu prácu.
8

Zdravotne neškodné a testované

Naše produkty sú testované a certifikované buď samotným výrobcom alebo certifikačným orgánom v Prahe. Všetko je presne tak, ako stanovuje české a európske právo. Certifikáty technického a skúšobného ústavu stavebného Praha, s.p. (TZÚS Praha, s.p.) si môžete prehliadnuť tu.
9

Hodnotenie našich zákazníkov

Najväčšou odmenou nám aj našim remeselníkom za odvedenú prácu sú vaše kladné recenzie a hodnotenia nášho obchodu. Na názore a spätnej väzbe našich zákazníkov nám záleží a spoločne sa tak snažíme všetko vylepšiť.
10

Reálne fotografie

Najväčšou odmenou nám aj našim remeselníkom za odvedenú prácu sú vaše kladné recenzie a hodnotenia nášho obchodu. Na názore a spätnej väzbe našich zákazníkov nám záleží a spoločne sa tak snažíme všetko vylepšiť.