Drevené kolky - Molkky

Kód: CZ890
Značka: Albi
40,40 € 33,70 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Molkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Všetko, čo potrebujete, je vonkajší priestor - záhrada, park alebo trávnik na dedine - pár priateľov a sada kolíkov Molkky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá vonkajšia hra z Fínska
 
Molkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Molkky je vynikajúci spôsob, jak poznať nových ľudí alebo jak posilovať vzťahy s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi. Nie je potrebné žiadnej fyzickej sily, úspech je založený na kombinácií náhody a presnosti hádzania. Všetko, čo potrebujete, je vonkajší priestor - záhrada, park alebo trávnik na dedine - pár priateľov a sada kolíkov Molkky. Molkky sa vyrábajú ručne vo Fínsku z borovíc, ktoré pochádzajú z lesov s certifikátom PEFC ( trvalo uržateľným spôsobom obhospodarovateľov lesov). Molkky je teda ekologickým spôsobom, ak si užiť veľkú zábavu pod širym nebom.
 
Pravidlá sú veľmi jednoduché a napínavé. Každá kolka má svoje číslo a buď dostanete toľko bodov, koľko má zrazená kolka alebo, pokiaľ ich zrazíte viac, dostanete toľko bodov, koľko kolkov spadlo. Víťazí hráč, ktorý ako prvý získa presne 50 bodov. Pozor, kebyste mali získať viac než 50, klesá vaše skóre na polovicu, to je 25 bodov.
 
Rozmer celého balenia: 32 cm (šírka) x 19 cm (výška) x 22 cm (hĺbka)

Rozmer jedného kolíku: výška 15 cm, priemer 5.5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné hry
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Dĺžka: 32 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Šírka: 19 cm
Výška: 22 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: